Új hozzászólás Aktív témák

  • peti_s

    addikt

    válasz Viktor77 #180 üzenetére

    Ez nem így van, a legtöbb ilyen alkalmazott pár év után nyugdíjba megy, addig elpötyögi az Excel-t XP-n is.

    (#175) Dr. Akula, ez megint nem igaz, a Vista is, meg a W7 is amint megjelent tetszett, nem az a bajom hogy új, az a bajom hogy nem tetszik. A kezelőfelület pedig sokkal nagyobb változásokon ment át, azért ne ferdítsünk, ismerősi körben is kész csapásként élték meg, amikor azt mondtam hogy maradnia kell a gyári W8nak a laptopon, mert nincs 7-hez driver. A növekvő stabilitást pedig igen, volt szerencsém látni, XP alatt egyszer sem volt kékhalálom, 7 alatt 1x, akkor is tuning miatt, de mind 8, és mind 10 alatt volt szerencsém az új kékhalált megtapasztalni, valóban jobban néz ki. :D Hozzáteszem, gondolom pont driver problémák miatt, mert olyan jól letöltötte az összeset, amit úgy dicsőítesz. Ne legyél elfogult, onnantól fogva semmi értelme az egésznek.

    (#176) Dr. Akula, az SP2-s Vista az lényegében egy az egyben a 7.

    (#178) Dr. Akula, igen ha valami nem úgy megy ahogy szeretnéd az csak user error lehet. :DD

    (#183) King Unique, én úgy vettem észre hogy C2D gépek már mindenhol vannak, minimum 7-el, de sokan folyamatosan frissítenek újabbra. De maga a PC üzletág hanyatlik, a hardveres fejlesztések lelassultak, korábban 5-6 év alatt sokkal többet fejlődött egy gép mint mostanában. Ez odáig fajult, hogy most 7-8 éves gépek vannak még mindig nagy számban, mivel inkább új okostelót, tabletet vesznek az emberek. De XP-t én már elvétve látok, a P4-s gépek nagyrészt a sokkal több hő miatt, és a kérdéses tápok miatt már a túlvilágon vannak.

    (#187) arnyekxxx, sajnos olyan kimutatás nincs ami az otthoni felhasználókat a céges felhasználóktól elválasztja. Magyarország kicsi szelete a piacnak, de itt én nagyon azt a tendenciát fedeztem fel, hogy az otthoni felhasználó frissített (kérdéses legalitás mellett), a cégek meg nem. Mai napig az XP elterjedtségét szvsz cégek, illetve az ázsiai régió adja, ahol tudtommal XP még mindig nagyon népszerű.

Új hozzászólás Aktív témák