Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz GEIL #888 üzenetére

    az azért más példa, itt "észlelhető/mérhető jelenségekről beszélünk" (nem pedig ízlésről) ...mondok én is egy példát: veszünk 100 embert és mindenkinek beletesszük a kisujját forróvízbe... valószínű senki nem fogja azt mondani, hogy "márpedig ez hideg" :) (hacsak nem áll épp valami durva tudatmódosító szer hatása alatt)

    a 6-os és 9-es problémájára pedig pl társasjátékokban (ahol össze lehet keverni könnyen a kettőt, mert pl dobókockán szerepelnek, amit mindkét irányból lehet nézni) egy .-al megjelölik, hogy melyik micsoda: 6. és 9. ezzel pedig teljesen egyértelmű, honnan nézd... a 8-as meg egyértelműen 8-as, azt ne nézze senki 90 fokkal elforgatva és ne találja ki, hogy "végtelen számú dobása van" :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • doc

    nagyúr

    válasz GEIL #888 üzenetére

    Tipikus fingreszeles...
    Ez pont olyan mint mikor a csajok osztogatjak facebookon a rettento patoszos Coelho idezeteket, amik a valosagban nem jelentenek semmit. Ez a sztori is amit leirtal... mi ertelme? Semmi.
    Tokmindegy hogy az autot csodalod vagy a csaj mellet, attol a Fold alakja meg olyan amilyen, az nem velemeny kerdese. Az sem hogy jartunk-e a Holdon. Az sem hogy van-e gravitacio.
    Ures, ertelmetlen bullshit es suketeles, semmi egyeb...

  • Dilikutya

    félisten

    válasz GEIL #888 üzenetére

    Én nem látom, hogy közelednének. :) A tények: van sör, egy PS5 kontroller, egy csaj, egy Nissan és egy RTX4090. Faterod nem vitatja, hogy az egy csaj, meg egy sör. Hogy kinek mi a prioritás, mi tetszik, más dolog, de attól még a sör az sör, a Nissan az Nissan. És ha a Nissanra azt mondod sör, akkor gyógyszert kell szedned.
    Pont ez a konteósok lényege, valami megragadja a figyelmét, de a többi információ neki lényegtelen. Igaz hogy ettől fogalma sem lesz semmiről, de neki így jó, nem zavarja össze magát fölösleges tényekkel. Az összes konteós baromság ezen alapul, a számára érdektelen tényeken. De az a sör akkor is sör. Amiből én holnap jó sokat fogok alapos vizsgálatnak alávetni, pusztán a tények tisztázása véget, na meg legénybúcsúba megyek. :D

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák