Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oO7

    őstag

    válasz virkir #291 üzenetére

    "Vagy nehéz megérteni, hogy ami nem a tablet kategória, nem kézben tartott "sikidom" azon egyszerűen kényelmetlen, fárasztóbb a munka mint a megszokott egér billentyűzettel?"

    hát igen, kicsit nehéz megérteni, mert az én tapasztalatom mást mond... amikor egy kicsit hosszabb ideig játszadozhattam egy ilyen érintős win8-as géppel, akkor először én is egérrel bóklásztam rajta, csak néha oda-oda böktem egy-egy gombot megnyomni, a charm bart előhozni meg hasonlók... aztán egyre többet nyúlkáltam oda, a képernyőn scrolloztam, meg ilyenek, és megint csak valószínűleg a megszokás miatt, de fura volt visszatérni a touchpadra/egérre, és azzal matatni a képernyőn...
    meg tudod úgy támasztani az alkarod a notin vagy a könyöködet előtte, hogy a billentyűzetről ahogy felemeled a kezed, csak egy kicsit kell előremozdulni és már matathatsz is a képernyőn, és mivel meg van támasztva a kezed, nem fárasztó, nem kényelmetlen, és sokkal - bocs marketing buzzword - intuitívabb odanyúlni egy gombhoz, mint egérrel matatni meg klikkelgetni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák