Új hozzászólás Aktív témák

  • K82

    őstag

    válasz haloli9 #690 üzenetére

    Hétfőn újrahúztam a telót, elég sok mindent nem pakoltam vissza. Innentől fogva a lehetőségek: vagy azok az appok zabáltak a háttérben a tiltás ellenére is amiket most még nem raktam fel, vagy reszeltek a fogyasztáson, esetleg a sok babrálás miatt volt vmi beállítás ami miatt nem volt deep sleep de a fr helyrehozta. Sok mindent letiltottam az autostart-ról, most hagytam mindent alapon és már így jobban alakul a fogyasztás kevesebb appal tiltások nélkül. Dynamic mód, fix 90 Hz, BT, nagyrészt mobilnet, folyamatos szinkronizálás.
    Az energiaoptimalizálás a mai update-ben szerepel, majd meglátjuk mi lesz a változás.
    A még nem visszarakott appok listája: Burger King, McDonald's, Curve, Transferwise, Unicredit, Időkép, NetPincér, Transmission Remote, Mi Home, Blitzwolf (mindnek tiltva volt az autostart és background battery use).
    A Revolut és a Vivid létszükséglet; nem fogom megúszni az Unicredit mobil bankját sem, a push értesítések miatt erős a gyanúm h ő is ludas volt a fogyasztásban. Addig viszont nem rakom vissza amíg van pénz a másik két kártyán, ha felkerül és változik a fogyasztás akkor már meg is van az egyik bűnös.

    Pixel / OnePlus Pad

Új hozzászólás Aktív témák