Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viano

    aktív tag

    válasz Dylan_ #6646 üzenetére

    Ennyi múlik a jó beállításokon és egy értelmes Appon.

    Hát, ha adott helyen jelentkezik a probléma, akkor arról valószínűleg nem a teló tehet.
    Mi van, ha megcseréled a két SIM-et, persze az itt nem igazán játszik mert ugye csak 2G a 2.

    Valszeg. meg is lesz akkor a megoldás,
    a Telenor 4G hálózatával sok telónak van gondja, valami nem a szabvány szerinti, a lényeg vannak kompatibilisási problémák.
    Az ügyfeleknek azt szokták javasolni váltsanak 3G-re a Hiper-sztádán.
    Nézz utánna a dolognak, mert ezt nem annyira reklámozzák és
    én egy új SIM-mel is kipróbálnám, ilyen esetekben ingyen szoktak cserélni.

    Vagy esetleg az adónál is lehetnek gondok az adott cellában, vagy simán csak túlterhelt.
    Egy másik szolgáltató kártyáját is érdemes kipróbálni, ha az előbbiek nem hoznak eredményt.

    Szóval kisérletezősek ezek a dolgok, de érdemes utánna járni.
    Majd jelezz vissza légyszi, hogy tanulhassunk belőle, köszi.

    [ Szerkesztve ]

  • Sword

    őstag

    válasz Dylan_ #6646 üzenetére

    Néztem... Az Android :D

    Mindegy, most "kilaktam", megy a szervizbe a display nyűgjével. Ugyanazokkal az appokkal, órával, Endomondo, fél nap Deezer stb. stb. belaktam addig a "régi" Note 4 emet, pont egy nagyságrenddel (fullra töltéssel :D ) jobban bírta. Most dugtam töltőre, 36%-on volt. A Zenfone 6 órája töltőre került volna.
    A hibalapra ráiratom az indokolatlanul rossz akksiidőt is, hátha zárlatos benne valami vagy a fene tudja és újra cserélik.

    The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Dylan_ #6646 üzenetére

    próbáltad már, hogy visszaállítod 4G-ről csak 3G-re!?

    (#6650) viano: az lesz a gond, amit leírtál, hogy a 4G-t nem kezeli rendesen, illetve a Telenornál van a gond valójában! Reklámoznak, de vhogy nem olyan ez a 4G, mint aminek hirdetik. Nekem is ugyan az volt a gondom, mint Dylan_-nek, de mióta átraktam 3G-re fixen, egyszer sem jelentkezett ez a gond.

    (#6660) kazanka: ha a SIM2 csinálja csak, hogy nem tudja felvenni a hívást, akkor az sajnos valszeg a szoftver hibája, már régóta jelen van, de nem csinálnak vele semmit! :( De ha elküldöd és megoldják, mindenképp jelezd kérlek, mert akkor én is beküldöm. :R

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák