Új hozzászólás Aktív témák

  • #13260800

    törölt tag

    válasz #95590400 #80 üzenetére

    Ja ja csak , hogy én nem vetítek. Ugyanis használtam TP-Link TL-WR1043ND routert és több helyen most is használok. Van ahol gyári firm van rajta van ahol OpenWRT de mint mondtam próbáltam őket letöltő masinériának is használni. NAS szervernek nem használtam (csak próbáltam) de kérlek hoz ide sebesség teszteket, mert kíváncsi lennék mit fakít ez az általad annyira védett Asus RT-N16. Lehet az én érveim számodra nem érvek ám szeretném felhívni a figyelmed, hogy érvet eleddig tőled sem hallottunk. Mint ahogy én is mondtam te is mondhatod, hogy te már használtál ilyet. Ugyan nekem ezt miért kellene neked elhinnem ha azt a TP-Link TL-WR1043ND-re mondod, hogy nem jó amiből már nem egyet adtam el a vevők legnagyobb megelégedésre. És a legszebb az egészben, hogy én csak azt mondom a Asus RT-N16 egy irgalmatlanul túlárazott cucc. Kérlek mond meg mit nem tudok megcsinálni a TP-Link TL-WR1043ND -vel amit ezzel megtudok. Egyenlőre

    Valamivel erősebb proci több ram (ettől jó lesz NAS-nak? nehezen hiszem)
    Árban feleannyi a TP-Link TL-WR1043ND
    Garanciában meg majd 2x annyi a TP-Link TL-WR1043ND
    WIFI egyforma.
    LAN része gigabit mindkettőnek.
    Ami még előnyös az Asus javára, hogy 2 darab USB port van rajta még a TP-Link TL-WR1043ND csak 1 van.

    Mivel NAS -nak szerintem alkalmatlan mindkettő egyszerűen nem tudom mi érne meg + majd 20 rongyot az Asus routerben. Remélem most majd elmondod.

    Készséggel elhiszem, hogy jó cucc. Csak győzzetek meg róla, hogy jobban megéri mint a TP-Link TL-WR1043ND.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák