Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darthsmoke

    Korrektor

    Sziasztok!

    Jövő hétfőn elég olcsón (120e Ft körül) meg lehetne venni ezt a telót AliExpressről, európai raktárból, és nagyon elgondolkodtam rajta. Őszintén szólva a játékok és a kamera hidegen hagynak, a notchmentes 144 Hz-es AMOLED kijelző és a 6000 mAh aksi fogott meg. Lenne viszont pár kérdésem az oprendszerrel kapcsolatban.

    1) Mennyire van tele szeméttel (Google appok és egyéb haszontalan alkalmazások)? Lehet a felesleget törölni vagy legalább tiltani?
    2) A tárcsázó, névjegyzék, SMS app gyári vagy Google?
    3) A témákban lehet külön változtatni az ikonpakkot, illetve rendszerszinten a betűtípust?
    4) A megjelenés óta mennyire sikerült nekik a bugokat kiirtani? (Láttam, hogy egyelőre az Android 11 csak béta formában létezik rá, de nem vagyok annyira rápörögve, inkább stabil és megbízható legyen.)
    5) Gondolom, 12 GB RAM-mal nem nagyon zárogatja be a háttérben futó appokat, mint a gyökér MIUI. Ugye? :DD

    Előre is köszönöm, ha valaki tud válaszolni. :R

    Üdv,
    G.

    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

  • darthsmoke

    Korrektor

    válasz Kasya #311 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm a részletes választ! :R
    Végre egy olyan topic, ahol lehet kérdezni és válasz is érkezik. :C
    Ennek tudatában fogok mérlegelni. Én játszani szerintem nem fogok rajta, viszont jó lenne egy szép kijelzős, jó aksis mobil, ami azt a pár alkalmazást akadás- és bezárásmentesen tudja futtatni, amiket én használok.

    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

Új hozzászólás Aktív témák