Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    válasz darthsmoke #310 üzenetére

    Abszolut nem latok veszelyt benne, egy dolgot kivéve:
    A megjelenés előtt gyártott modellek kijelzőjére több panasz érkezett, hogy a sötét szín pirosas alacsony fényerő mellett. Elvileg voltak készülékek, amiket cseréltek, de szoftveres problémára hivatkozott az Asus, amit azóta javítottak.

    1: nincs tele szeméttel, letisztult. Ami van gyári Google cucc, ADB az is törölhető.
    2: Mi a különbség a gyári és Google közt? A telefon támogatja a hangrogzítést is. Az SMS/MMS természetesen a csoportos csevegést is. Gyors, problémamentes.
    3:Ikonpakkot nem. Van a Zen UI és a ROG ikonpakk (launcher). Betűtípus igen, változtatható. Egyéni 3rd party launcher pedig enged ikonpakkokat. Én a ROG gyári launchert használom, annak kiváló az ikonpakkja és az X mód is egyértelműen jelezve van, ha aktív.
    4: Android 11 nekem inkább hátrány, mint előny. Már tavaly decemberre kipofozták, minden rendben működik. Egyedül az időzített töltés az, amit nem mindig jelez ki a rendszer, hogy aktív, de amúgy aktív a háttérben (ha az bekapcsolva van). Tehát inkább stilisztikai bug. Azon kívül nincs probléma.
    5: Én 16/512-es verziót használok. Alap használat mellett 5,8-6,2 GB, terhelés mellett 12 GB RAM használatot is produkál a rendszer. 12 GB fölé nem igen tudtam még vinni. Tehát alapvetően elégnek érzem azt is. A programok bezárása nem csak a RAM mérettől függ. Vannak játékok, amiket 5 perc után a telefon akkor is újratölt, ha amúgy nem kéne. Ez a játék miatt van, nem a telefon miatt (pl. Adventure Ages). De más játékok, amiket másképp optimalizáltak, akár egy nappal később is azonnal ott van (pl. AFK Arena).

Új hozzászólás Aktív témák