Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheSpy

    csendes tag

    válasz Malák #30 üzenetére

    Ami még érdekes, hogy teljesen fel van forrasztva a memória és nekem nagyon úgy tűnik, hogy a 32 GB-os sokkal de sokkal többet tud mint a 16 GB-os. Tudom más a konfig is, de a 16 GB-os nál nagyon visszafog a memória. Érdemes szerintem megvárni a nagyobbat.
    Ha OLED panel lenne benne akkor best buy.
    Tetszik ez a spéci csatlakozó is végre nem PCI Express 3.0 x4 hanem 3.0 x8. Még az alienware graphics amplifier is csak PCI Express 3.0 x4 tud. A külső eGPU Thunderbolt 3 esetén eddig nagyon visszafogta a teljesítményt a vezérlő (régebben katasztrófa volt, gyakorlatilag az azonos sorozatú asztali GPU-val sem hozta a gyári eleve beépített mobil GPU-s megoldások teljesítményét, és ha még rákötsz GB LAN-t is...), most már jobb, de még mindig nem az igazi. Ez az egyedi megoldás sokkal de sokkal jobb. Az ultimate szerintem az ha PCI Express 4.0 x8 lenne. Szerintem az se érdekelne senkit, ha csak 5 cm lenne hozzá a kábel.

    És kedves Asus, tessék hozzá megcsinálni az asztali videókártyás eGPU-t is. Az se baj, ha csak pár Asus kártyával megy. Nagyon kíváncsi lennék egy asztali GPU mit tudna kihozni a masinából. CPU teljesítmény van bőven, és ha csak azt kell hűteni talán még fel semm forr annyira :DD .

Új hozzászólás Aktív témák