Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    Sziasztok.
    Vettem egy ilyet a megmakkant Archer C5 helyére, tegnap érkezett még a régi áron, mára emeltek az árán tizenöt rugót ott, ahonnan rendeltem. Kicsit szívtam a fogam az ára miatt, de úgy látom AX router ügyben valahol ez a 70 rugó az alsó határa a már használható daraboknak… Kettőre nincs szükségem szerencsére, nincs akkora a ház, de ki tudja, mit hoz a jövő, a három rádió jól jöhet még valamikor.

    Elsőre AP-ként üzemeltem be, mert a szolgáltató routerét nem tudom kikerülni, de ma átváltottam router módra, ugyanis AP módon nem akarta/tudta magára tenni a Downoad Mastert, mindig eldobta azzal, hogy a távoli szerver nem elérhető. Router módban csont nélkül települt, működik. A fene se érti…
    Már csak egy nyűgöm van, bármit is csinálok, állandóan ott van a „* Reminder: The System time zone is different from your locale setting” kiírás az időzóna kiválasztó alatt. Az időt is csak ssh-val belépve, a date paranccsal tudtam beállítani, addig ragaszkodott hozzá, hogy 2018 május 5. van. Van erre valami megoldás? A netes fórumokból nekem az jön le, hogy ez valami általános Asus routeres betegség, amit máig nem tudtak rendesen megoldani…

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák