Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz Apollyon #4 üzenetére

    Miért pont műanyag vagy papírpohárból?

    (#17) Apollyon
    A frissen őrölt kávé nem csak urizálás: tényleg sokkal jobb az íze.
    Még a 2000-2500 Ft/kg árkategóriás kávék is sokkal teltebb ízt adnak, ha aznap vagy egy nappal korábban darálod le őket. És én csak egy kis Szarvasi kávéfőzővel rendelkezek... abban is nagyon durván érződik a különbség
    Én már a kollégák által csoportosan vásárolt 12-17 ezer Ft/kg-os kávét is eszeveszett drágának találom, de igenis lehet olcsón, jót kávézni.

    (#18) Argo
    Ez sajnos így van, de sokszor a topikba tanácsért járó átlaglyúzerek sem segítenek a helyzeten.
    Billentyűzetes topikban is mindenki ugyanazt a kérdést teszi fel előzetes keresés nélkül, és a többség nem jelez vissza semmit, amikor megkérjük őket, hogy jöjjenek vissza megosztani a tapasztalataikat, mert a topiklakók nem ismerik az adott árkategóriát.
    Sajnos ott is mindenki a saját nagyon drága hobbiját tukmálja az emberekre.

    (#22) SUPREME7 & (#23) Apollyon & (#24) Chaser
    Szerintem a kávézás is olyan, mint a legtöbb dolog, hogy a legnagyobb javulást azzal fogod elérni, ha elmozdulsz a skála leges-legaljáról, és csak kicsit igényesebben állsz hozzá a témához. Sokszor még olcsóbb is így a dolog. Pl. a kilós kiszerelésű szemeskávék elég jó áron szoktak menni.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák