Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz pusszycat #1 üzenetére

    függesztették fel egy áramellátó kábel hibája miatt

    Azt tudjuk, hol volt az a kábel, ami tönkrement? Szerintem a Dél-Koreában nem magyarok laknak, meg nem Lölö irányítja céget (szerencsére). Szerintem ilyenre, hogy Diesel Generátor gondoltak, meg az ilyen gyárakban 8 betáp szokott lenni. Itt valami a gyáron belüli áramkimaradás volt, és nem a komplett gyár állhatott le, hanem valamelyik része.
    Szerintem ne abból indulj ki, hogy lölö, meg lézer jankó összeállnak és csinálnak gyorsan egy forájdzsít.
    Szerintem ez a gyár több mesterséges tóval felépített, több generátoros, sok betápos kb egy kerületnyi méretű gyár.
    Szóval azért nem kellene ilyet mondani, konkrétumok nélkül. Egy hírre alapozva, ami nem tartalmaz semmilyen tényt a kialakult áramkimaradásról.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz pusszycat #32 üzenetére

    A gyár maga nem régi. Lehetnek ilyenek. Amúgy ki mondta, hogy a Samsung nyomta ki a cikket és nem valaki felkapta, kiszivárgott stb? Csak kérdezem, nem védem őket, de szerintem megint ne abból indulj ki, milyen az otthoni közélet. (Mert akkor nem szamszung, hanem semmi nem lenne, mint ahogy semmi nincs is a régi magyar gyárakból).
    Nekik igencsak nagy szégyen ha ilyen történik. Nem szokás a "legtöbbet dolgozunk" mentalitásból, mert ők tényleg dolgoznak.

    A másik, hogy én azért örülnék, ha egy ilyen színvonalú gyár lenne otthon, de akár Európába is, persze jobb 0 mentalitással rendelkező (szó szerint 0) nemzet tagja ként fikázni valakit, mint esetleg elhinni azt ami a valóság.
    Ha csak a magyarok ennyire tudnának megoldani a semmit, ahogy szokták általában, akkor már jobban állnánk, na de fikázni az nagyon megy....

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Tetsuo #37 üzenetére

    Sajnos a ki a hibás de miért mi nem vagyok azok mentalitással egy Samsung gyárban vagy az Audiban semmire nem megy senki ehhez képest már arról hoznak hozzád hasonlók véleményt amiről sem konkrét sem semmilyen információjuk nincs egy bulvarhíren felül. Na ebből te levontál szokásos módon valamit. Na annyi a különbség a Samsung meg a mentalitás között amit képviselsz, hogy ők dolgoznak ameddig pl Te a nemzeti öntudatból akarsz megélni. Hát ez már az elmúlt 70 évben sem volt célravezető.
    Van aki észrevette meg van aki nyomja.ezt a szöveget amit Te. Melyiknek van több értelme szerinted?

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz pecccccccca #93 üzenetére

    Olvasd el a kolléga válaszát amiben a magán szálló rénszarvasra is egy válasz jut az eszébe. Rakd össze. Finoman fogalmaztam mert jönnek a szittya Árpád leszármazottai és mindennek elhordanak ha nem azt írod amit a párt hirdet csak diplomatikusan. Röviden ennyi.

    Tetsuo

    Amit írtál abban te találsz logikát? Azon felül hogy mindent egy dologgal magyarazol mint szegély medvét?

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz pecccccccca #96 üzenetére

    Terelsz és maszatolsz ahogy azt egy jó bolsevik teszi.

    Ja ja már az országvezetőkre gondoltál? Vagy magadra?

    Sokat beszélsz, de keveset mondasz és abból is csak az jön le, hogy ki nem állhatod a magyart. Nem tudom milyen nemzeti érzelmű vagy, de szégyen, hogy használod ezt a nyelvet. Süt belőled a magyarellenesség.

    Tehát ha valaki azért is csak megmagyarázza, hogy mindig, mindenki hibás, az teljesen normális? Ha valaki megkérdőjelezi, hogy ez konkrét tények nélkül vádaskodás, akkor az magyar ellenes ez aztán a logika. Szerinted ezek szerint ez egy "Igazi Magyar" viselkedés. Teljesen logikus. Szerinted?

    Nem tudom mondtam-e már, hogy a számotokra, csak teljesen áll nemzeti öntudat, mert aki bolsevikozik, az minimum buta 2020-ban. Azonban a minden értelem, és tények nélküli vádaskodás, az teljesen rendben?

    Na magyarázd már meg ki a bolsevik?

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák