Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Tibee86 #643 üzenetére

    Amikor én bementem a Westendbe az Apple boltba akkor 450000 volt az XS én ennyit tudok.

    A Mobilarénás teszt szerint: Elképesztő készpénztartalékot halmoznak fel és aki igyekszik képben lenni a piaccal, az tudja, hogy brutális haszonkulccsal dolgoznak, de még így is meglepő, hogy az iPhone XS-ből a 64 GB-os alapmodell kerül 400 000 forintba, és ugyanez 512 GB-os tárhellyel már 537 990 forintot kóstál. Plusz nem adnak hozzá gyorstöltőt, ráadásul az ahhoz (plusz az újabb MacBookokról való töltéshez) szükséges kábel mellé már tehetünk is a kosárba egy szintén lespórolt jack átalakítót, illetve ha mindezt még egy gyári tokkal is megfejeljük, akkor a mobil árán túl újabb 50-70 000 forintot költöttünk el. Ez brutálisan sok pénz.

    Jó hát aki ügyes az megveszi 321 ezerért.

    Magyarországot pedig ne szidd, van adó persze, de el is van adósítva az ország, most hogy ki adósította el, nézz utána, mert nem akarok politizálni, annyit elmondok hogy azt fizetni kell keményen. :K Máshol is van adó egyébként, max kevesebb. tehát a különbséget kell nézni nem a 90.000-et.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák