Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz nozs23 #320 üzenetére

    (#318) aujjobba
    Igazatok van. Itt ebben a fórumban tényleg ez figyelhető meg, úgyhogy nem jól fogalmaztam. Amit én írok az inkább ilyen általános dolog, hogy az iphone-ok stabilitásának megállapításához az olcsó és/vagy régi androidos eszközöket veszik alapul.
    A cikk is írja: "...a szoftver általános betonbiztosságát...". Egyszerűen nem hiszem el, hogy érezhetően stabilabb bármilyen szempontból ez a telefon mint egy új android-os ~180 ezres telefon, pl: egy galaxy s10e. Tehát igazából az ilyen kijelentésekkel kívánok vitatkozni. Az pedig hogy mit mihez hasonlítanak az emberek, azt ennek az okának tartom. Nem mondom azt, hogy most itt konkrétan ilyen hasonlításokat végeznének az emberek. :R

    A trollos megjegyzésemet igazán nem kellett volna kommnetálnod. :DDD Tudom, hogy volt hova, nem véletlenül láttam el TROLL ON jelzővel. :R

    (#319) lmno
    "azok minek használnak iPhone-t?" Na látod, én is ezt szoktam kérdezni. A válasz általában ennyi: "én többet androidot nem veszek". Vonja ebből le a tanulságot aki ahogy akarja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák