Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz S e t h #207 üzenetére

    Biztosan van ilyen is. És nem mondom, hogy nincs igaza, vagyis jobban mondva nem értem meg. Hisz ez annyira szubjektív. Magam részéről még megtalálom a magam kis zseniális részeit a rendszerben, de majd lehet, hogy eljön az idő, amikor majd nem fogom vagy jön egy új szereplő és akkora újítást hoz, amekkorát anno az Apple dobott az első iPhone-nal. Nem vagyok elvakult, akkor majd váltok én is. Azért a kollégád majd szerintem bosszús lesz, amikor látja, mennyire hamar avul el mindenféle szempontból bármelyik androidos telefon. Ezzel együtt, ha most kellene váltani, akkor nehéz dolgom lenne: a Galaxy Note elég magasra teszi a mércét, a Sonynak a formaterve jön be nagyon, árat tekintve meg mondjuk az új Xiaomi Mi2 lenne a nyerő, ez utóbbi 600 dollárért verhetetlen szerintem. De egyelőre marad az Apple még. :)

    laabom: Nincs az egymillió, de drága (iPhone 8 64gb, MacBook Air, MacMini) és sajnos mi vagyunk nagyon lemaradva fizetésileg, nézz csak körül az utcán a kocsik között....

    Freiherr: Ugyan. Ezt trollkodásnak veszem.....

    [ Szerkesztve ]

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák