Új hozzászólás Aktív témák

  • wmark

    csendes tag

    válasz jozsi252 #369 üzenetére

    Amúgy igen használtam iphone-t. Többet is kipróbáltam. És pont ezért amiket írtál, tettem le a voksom ellene. Mikor olyan körülményes helyzetbe kerültem, hogy más töltővel nem tudtam tölteni a telefont, vagy épp csatlakoztatni más készülékhez mert sajnos csak a saját rendszerével vagy eszközeivel, kábeleivel volt hajlandó együttműködni. Szóval barátságosabbnak és felhasználóbarátabbnak találtam a másik rendszert. Nem vagyok droid fan se. Nekem elsősorban az a lényeg, hogy a telefont bárhol tudjam használni, ne kelljen azt nézegetnem, hogy hol van alma embléma a környéken.
    Nekem nem tetszett a rendszer kötöttsége se. Nem lehet asztalokat létrehozni és úgy alakítani a rendszeredet, hogy ami fontos az számodra könnyen elérhető legyen és csak azok. Minden más felesleges szar ne zavarjon és foglaljon helyet. Azonkívül nekem sokkal szabadabb és felhasználóbarátabb a másik rendszer.
    Valamint nekem nem tetszett az abszolút mindent tudni akarok a felhasználóról stílus se.
    Az meg egyenesen felháborított, hogy egy appleid-t nem tudtam törölni csak úgy, hogy felhívtam az apple magyarországi képviseletét akik szintén nem tudták csak úgy, ha felhívták konferenciába Amerikát. Az a bohóckodás ami ott ment az szánalmas. Meg kellett indokolnom miért akarom törölni. Arról nem beszélve, hogy kijelentették, hogy az az email cím amin beregisztráltam letiltásra fog kerülni és többet azzal nem hozhatok létre appleid-t. Már elnézést akkor, hogy is van ez?? Arról van szó, hogy valójában nem is törölnek csak úgy csinálnak. Milyen alapon tárolják az email címem egy adatbázisban továbbra is?? Kár, hogy nem vettem fel a beszélgetést. Szívesen belinkelném. Na mindegy. Nem bántani akarom az iphone felhasználókat csak igazságtalannak érzem ezt az abszolút elfogultságot és hanyatt esést az iphone készülékekkel szemben amit itt a tesztelők művelnek. Más telefonoknál még a feliratba is belekötnek nem, hogy az árban. Itt meg minden oké semmi nem drága semmi nem hiba. Nesze neked ajánlott plecsni. Szánalmas...

Új hozzászólás Aktív témák