Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz RCTiv #6134 üzenetére

    Amikor először vettem meg egy sima iPhone 6-ot és nekiláttam belakni a rendszert, akkor én "ideges" lettem, hogy teljesen máshogy vannak bizonyos dolgok, mint az android esetében és főleg nem olyan nyílt a rendszer, mint a droidnál. Aztán amikor túl voltam az első problémákon, meg leveleztem két olyan sráccal, aki szintén androidos és S6 felhasználóból lett iPhone user, akkor megnyugodtam. Sokat segítettek, hogy a szemléltemet átalakítsam és konkrétan kaptam egy ilyen mondatot: Az iPhone és iOS, nem android. Nem lehet a kettőt összehasonlítani. És ez így van. Két különböző rendszer, két külön megoldás és filozófia. Nekem ezt meg kellett értenem és át kellett állítanom a gondolkodásomat. Hiába az android szabadsága, ha ott vannak a nyűgjei is. Kimondtad a lényeget: kaptál egy smooth rendszert. Én ezt kiegészíteném, hogy nem csak smooth, de vannak más előnyei is, amik nálam nyertek. Nekem jobban tetszenek a megoldásai az iOS-nek, mint a droidnak. Lehet, közel sem olyan szabad rendszer, de amit ott megkaptam és itt nem, itt kárpótol érte más, ami a számomra sokkal fontosabb. :R

    Ahogy olvasom a topicot, akik több éves androidos múlttal idejönnek, azok a legtöbb esetben itt is maradnak. Talán nem véletlen. :R

    Én nem bántam meg, hogy váltottam.

Új hozzászólás Aktív témák