Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz C.Brigante #19011 üzenetére

    Nálam sem elhatározás, csak egy lehetőség. Egy barátomnak i7 plus van iOS 11.1-el és naponta többször is random újra indul, fagy stb... Ez semmiféleképpen sem jó irány. Régen azért szerettem bele az iPhone-ba, mert stabil volt és innovatív. Most évekkel a többiek mögött kullog mind szoftverben, mind pedig hardverben, és már nem diktálja a technikai újításokat, hanem még követni sem hajlandó a felhasználói igényeket, vagy ha igen, akkor sok éves lemaradással. Mindemellett még mindig túl vannak árazva a készülékei. Én anno az első iPhone-nal kezdtem, később androidos készülékek után 4S-sel tértem vissza az iOS-hez, azóta frissítettem 5, 5c,5s-re, azóta is az 5S van. Sajnos évek óta nem tudom megszokni az új iOS dizájnt, az iOS 6 gyönyörű volt, ez az új kinézet inkább silány, mint szép. Az 5S-nél újabb készülékek sem olyan szépek már.
    Szeretem az Apple termékeit, hisz számítógép fronton is Apple terméket használok, de a High Sierra frissítés óta is egyre jobban ábrándulok ki belőle... Szóval érted :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

  • Tiger.

    nagyúr

    válasz C.Brigante #19011 üzenetére

    Akkor vagy te nem értettél hozzá vagy valamilyen szar telefonod volt, mert nekem jelenleg egy htc 10 van és semmi hibát nem találok benne, a rendszer stabil, gyors, az aksi jól birja, párhuzamban van egy 5s is azzal sincs gondom. Általában olyanok szoktak panaszkodni akiknek vagy samsung vagy hüvely és azon belül is egy olcsó közép kategóriás téglájuk volt A htc-n a sense olyan mint az ios:)

    Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Új hozzászólás Aktív témák