Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz C.Brigante #19011 üzenetére

    Nálam sem elhatározás, csak egy lehetőség. Egy barátomnak i7 plus van iOS 11.1-el és naponta többször is random újra indul, fagy stb... Ez semmiféleképpen sem jó irány. Régen azért szerettem bele az iPhone-ba, mert stabil volt és innovatív. Most évekkel a többiek mögött kullog mind szoftverben, mind pedig hardverben, és már nem diktálja a technikai újításokat, hanem még követni sem hajlandó a felhasználói igényeket, vagy ha igen, akkor sok éves lemaradással. Mindemellett még mindig túl vannak árazva a készülékei. Én anno az első iPhone-nal kezdtem, később androidos készülékek után 4S-sel tértem vissza az iOS-hez, azóta frissítettem 5, 5c,5s-re, azóta is az 5S van. Sajnos évek óta nem tudom megszokni az új iOS dizájnt, az iOS 6 gyönyörű volt, ez az új kinézet inkább silány, mint szép. Az 5S-nél újabb készülékek sem olyan szépek már.
    Szeretem az Apple termékeit, hisz számítógép fronton is Apple terméket használok, de a High Sierra frissítés óta is egyre jobban ábrándulok ki belőle... Szóval érted :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák