Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn00k

    veterán

    Nekem nexus 4-em volt, mikor gondoltam egyet és a sokak által dicsért iPhonet megvettem (i5), mely életem első apple telefonja volt. Nem mondom volt pár mérges órám az új OS miatt + itunes, de aztán simán alkalmazkodtam és nagyon megszerettem. Most is köszönöm a segítőkész fórum társaknak, főleg nord_, Xero kollégáknak a tartalmas segítség nyújtást:). Igazából azért is váltottam , mert korábbi droidos telóim tényleg sok bosszúságot okoztak + egyre jobban idegesítettek a mikró lagok is.
    Tény az ios-nél , ilyennel nem találkoztam, majd egyszer kalandozva az app storeban találtam egy gamet kingdom rush és mivel korábban nem játszottam telon , ezt a gamet kipróbálva kedvet kaptam hozzá. A baj ekkor jött, mert nekem pl a szemem elég rendesen kikészült a 4' kijelzőn. Nos, ekkor jöttem rá , hogy igazából kicsi ez a kijelző és ezt egyre jobban éreztem a netezésnél is. Egyik-napról a másikra pixel hibás lett a telefonom , ekkor döntöttem el, ha elviszem és kicserélik, akkor el is fogom adni, és veszek egy nagyobb kijelzős telót. Ez így is lett, bár meg kell mondjam kissé csalódott voltam, mert az andrássy úti üzletben ki is cserélték, de sajnos nem voltam elég körül tekintő, nem néztem át rendesen a kapott telefont, amit egyébként egy nejlon bugyiban kaptam, mert otthon jobban szemügyre véve felfedeztem az oldalán elég csúnya kopásokat, de mivel már úgy voltam vele tök mindegy, mert eladom a telefont , ezért már nem vittem vissza az üzletbe, DE tény, ez elég nagy csalódás volt számomra!
    Jó tanácsként, bár lehet csak én voltam , ilyen pancser, de , aki beviszi a telefonját és ott hagyja, miután vissza kapja jól nézze át...

    Galaxy S4-et vettem i5 után, azt használom most is, szerencsére a korábbi gyermek betegségek , amivel én találkoztam: újraindulás, mikor beszélek valakivel megszakadt a vonal, lefagyott a telefon, stb.. már ezekkel legalább nem találkozom, gondolom ez betudható a droid rendszer folyamatos fejlődésének is.

    Egy szóval én nagyon örülnék, ha jövőre kijönne egy 5' iPhone, mert szinte biztos , hogy vissza venném, de egyelőre nekem ez a kijelző sajnos kicsi :/

    A teszt jó lett! Grat érte!

    [ Szerkesztve ]

    3njoy the Lif3

Új hozzászólás Aktív témák