Új hozzászólás Aktív témák

  • Yiggdrasil

    aktív tag

    Sziasztok!

    Érdekes dolgokat produkál a telefonom, kíváncsi vagyok, hogy másnál is jelentkeztek, vagy csak egyedi dolog.
    Lassan 2 éve használom minden gond nélkül, de az utóbbi frissítések óta totál meghülyült, pedig anno a 9.0-nál újratettem az egész telefont.
    Amiket csinál:
    - nem mindig nyitja meg az alkalmazásokat, csak bevillan, kilép. Illetve néha minden szó nélkül kilép belőlük
    - rengeteget akad, másodpercekre megfagy
    - a napokban elkezdte azt csinálni, hogy ha hívnak, mondjuk Whatsappon vagy Messengeren akkor kb mint egy rossz android belefagy és nem tudom felvenni.
    - és ami nagyon idegesít: sokkal jobban merül, mint pár hónapja (megnéztem az akksit, 94%os), usage-nél pedig nem írja, hogy mitől.

    Sok appot nem használok, csak authenticator-okat, FB+Messenger, Whatsapp, OneNote, Hearthstone, GMaps, BKK, bankos cuccok, OneDrive. Adatok is csak fotók rajta, van még hely bőven.

    Szerintetek mit lehetne ezzel csinálni? Ilyen rossz lenne már ez a típus? Nem terveztem még pár évig a cserét, mert eddig bőven kiszolgált.

    iPad Mini 2-m is produkálja az akadozást és a gyorsabb merülést, pedig azt se használom nagyon másra az iBook meg netezésen kívül.

Új hozzászólás Aktív témák