Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz [xlt] #6583 üzenetére

    Nekem van egy ilyen Ozaki-m Wardrobe Masszív, erős, bár vastag lesz tőle a teló.
    Van kettő ilyen szintén Ozaki iCoat 0.4 kékben meg feketében Ezek lennének a zseniális tokok: vékonyak, matt felületűek, jó fogást biztosítanak, DE! Annyira vékonyak, h a töltések hőjétől kilazulnak, elnyúlnak, 3-4 havonta lehetne cserélni őket, de ehhez képest nem olcsóak, tehát 4-5 között lehetett hozzájutni.
    A legutolsó szerzeményem meg ez az SGP rápattintós tok. Remek fogást biztosít a lekerekített széleivel oldalt, nem vág annyira a telefon. Ezek viszont fényes lakk színezetűek, így ha sokat rakosgatja az ember keményebb felületre (íróasztal, pad, műanyag stb.), akkor összekarcolódnak, és hiába tok, csúnya lesz egy idő után.

    Mindháromhoz jár egyébként fólia. Kijelzőre én crystal clear vagy matt nevezetűeket ajánlanék, az ujjlenyomat taszítósak torzítják a kijelzőt. A fenti márkák gyártmányai nagyon jók, de most nekem elöl-hátul csak fólia van, ezek MediaDevil márkájúak és eddig nagyon beváltak (kopp-kopp). Közel 4 hónapja van rajta és makulátlan, perdülés és bubimentes.

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák