Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    válasz pszichiater #13020 üzenetére

    Ez az a válasz amire " vártam " , csúnyán szólva ;] :W . A "F"apple megint elhitte hogy ha névlegesen kiad egy újabb verziószámú frissítést és a leírásba belerakja 4S- és Ipad 2 javítás szavakat kiemelve. Majd akkor mindenkinél hat ez a placebó "készítmény" aztán csönd lesz. De arra nem gondoltak hogy egyesek ezt észre veszik. . . pofátlanság netovábbja.

    Én már múltkor is megmondtam. Akinek az új Osx miatt szüksége van frissítsen. ( bár szerintem aki már új Osx es gépet használ nem 4S el tölti az idejét) . Aki meg szeretné még a 4S-t nevéhez és Jobs emlékéhez méltóan használni az hagyja fent a 7.1.2-t. Vicces amit az utóbbi időben művel az Apple. Amióta Steve halott semmi olyan ötletük nincs ami eget verő lenne ráadásul romlik a minőség is . Persze a számok nem tükrözik ezt mert a sok hülye megveszi mindig az ujjat , de nem az már ez sem aminek a mi jó öreg Jobsunk megálmodta . . .

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Új hozzászólás Aktív témák