Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz cstom #12817 üzenetére

    "Nekem ez kicsit olyan elcsesszük a felhasználói élményt, hogy vegyél újat feeling."

    Én ezekben az összeesküvés elméletekben nem hiszek. Vegyük azt, h 1+2 rendszert megkapott, amivel teljesen korrektül elfutkározik a készülék, még ha lassult is időközben. A 7.1.2-vel persze nem olyan, mint a korábbi rendszerekkel, de teljesen használható, még mindig jobb, mint egy 3 éves android, ami lehet, h még frissítést sem kapott élete során. Szerintem teljesen normális jelenség, h egy szoftver egyre nagyobb hardverigényű. És ne felejtsük el megint, h egy 3 éves vasról van szó, ami hatalmas idő a mobiltechnológiában.

    Az lett volna valóban a legkorrektebb, h azt mondják: itt van egy fullra csiszolt 7.2 és ennyi volt, ne erőltessétek a 8-at, kihoztuk belőle, amit lehetett. De ez a konkurensekre sem jellemző. Droidon lapítanak, mint kaki a fűben, ott egyedül a Nexus vonalon biztos a frissítés, a WP meg egy az egyben kukázza a telefonokat, mert az újabb számozott kiadásokat nem kapják meg a régebbi telefonok, pl. WP7 - WP8 váltáskor.

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák