Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malák

    aktív tag

    válasz smc #170 üzenetére

    Aki ilyen irányban találkozott már velem, az tudja, hogy én senkit nem győzködök eladáskor, csak kérésre felsorolom minden mellett a pro-kontra érveket. Biztosan van némi kognitív torzításom a windowsos tabletek irányában, mert én is azt használok, de alapvetően talán egyedül vagyok azzal, hogy ha úgy látom, hogy valakinek az lenne a jobb választás, ami az én kínálatomban nincs, akkor inkább elküldöm máshoz. Velem már előfordult, hogy a user tőlem akart vásárolni, de úgy gondoltam, hogy jobban járna más eszközzel, ami nekem nem volt és ezért inkább mást vett. Nagyon hálás volt, ez pedig többet ér, mint egy eladáson realizálható X ezer Ft.

    Itt alapvetően elvi vitát kívántam folytatni arról, hogy rengeteg esetben még mindig nem alternatíva az ipad, és kismilliószor leírtam itt is, most is, hogy VAN, amire JOBB, de mégsem ajánlom, mert mindenesnek tényleg szűk rétegnek elég. Kb. azoknak, akik okostelefonnal is mindent meg tudnak oldani, de kéne a nagyobb kijelző. Nincs ezzel gond, folyamatosan követem én is az apple összes termékének a fejlődését, mert kötelességemnek érzem, hogy tisztában legyek a piac lehető legnagyobb részével. Engem soha sem az eladási számok mozgattak, a megélhetésemen felül keresett pénz tovább nem boldogít, de társadalmilag hasznosabbnak érzem magam, ha tényleg a legjobb tudásomnak megfelelően segítek valakinek gépet választani, akinek mondjuk nem arról szól 0-24 az élete, hogy melyik mit tud.

    Ha ez pedig túlságosan önreklámnak hat, akkor bárki kérdezze meg bármelyik korábbi vásárlómat :B

Új hozzászólás Aktív témák