Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mate317

    tag

    válasz mukibuci #33 üzenetére

    - a chip a cikkben elhangzottakkal ellentétben elemmel működik, amit nem lehet cserélni... nekem fél évet bírt, aztán kuka
    -"lassan egy éve használom és még mindig nem ír elhasználódást."
    -nekem meg fél év alatt kuka, ha hiszed, ha nem. tehát kockázatkedvelő vásárlóknak tetszeni fog.

    -kézben nehezíti a futást egy ipod touch vagy egy iphone. kifejezetten zavaró. tehát vegyél még 5 ezerért karpántot... bár gyanítom az sem sokkal kényelmesebb
    -"hervis/decathlonban 1500, ebayen 500Ft."
    -lehet, hogy olcsó, de attól még zavaró így is.

    -méri a sebességedet. ki kíváncsi rá?
    -"aki megveszi"
    -én is kíváncsi voltam rá, megvettem, aztán rájöttem, hogy felesleges. megtudtam, hogy ennyivel, meg ennyivel futok. de semmire nem mentem ezzel az információval. előtte stopperrel is pontosan tudtam, jól teljesítettem, vagy lassú voltam. az idő/km csupán egy másik kifejezésmódja ennek. ugyan azt mutatja, mint az idő/kör. tehát semmi haszna nincs.

    -méri a megtett távot:
    -"ha csak bolyongsz a városban, akkor nehéz lesz gmapson visszakeresni"
    -ha ismert helyen futsz, és nem cikk-cakkban, emlékezni fogsz rá tuti.

    -feltölti a futásod a netre
    -"ha nem egyedül használod, akkor lehet versenyezni barátokkal, valamint később is bármikor visszakereshető, nyomon követhető a fejlődésed"
    -az óra ellen kell versenyezni, vagy a kilométerek ellen. a barátokkal meg együtt kell futni, és ott versenyezni, nem a monitoron. egy excel tábla is elment mindent amit akarsz.

    summázza a kilómétereidet. na bumm. naplózza is.
    -"ha neked könnyebb egy excel táblát töltögetni, mint kettőt kattintani, szíved joga"
    -nem bonyolult az excel, csak ijesztő elsőre a sok cella, de teljesen magától értetődő a használata ha egyszer kipróbálod. ja és a nikeplus.com sokszor szarik felismerni az ipodot. nem egyszer kellett negyed óráig próbálkozni, míg feltöltötte az adatokat. sőt, volt, hogy fel sem töltötte, pedig az ipod-on ott volt. (tudom, nálad minden flottul ment, ezért mondom, hogy kalandvágyóknak jó választás lehet)

    Szóval egy stoppernél semmivel sem nyújt többet, tapasztalat.
    -"számodra, nem te vagy a célcsoport, ennyi"
    -én voltam, aztán kipróbáltam, és rájöttem, hogy semmi gyakorlati haszna nincs, csak parasztvakítás. viszont a 25k+ cipő amit meg kell venni hozzá megérte:) (tudom van 15któl is, de az rémesen néz ki.)

Új hozzászólás Aktív témák