Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mukibuci

    MODERÁTOR

    válasz mate317 #34 üzenetére

    belátom igazad van, holnaptól nem fogom használni, köszönöm, hogy felvilágosítottál :R

    tehát a karpántot nem próbáltad, de már lehet, hogy zavaróból zavaróba minősítetted. A következő az irritáló lesz?

    a sebesség nem fontos, oké, megértem

    a megtett táv mérésénél ha én minden nap másfelé futok a városban, akkor csak kelleni fog

    más városban/országban élő barátokkal nehéz egyszerre futni

    az excel tábla továbbra sem alternatíva a két kattintásos diagramokhoz képest, kicsit visszább nézel, én is írtam, hogy fos a gyári oldal, de van rá megfelelő alternatíva

    a cipő pedig nem drágább, ha amúgy is nike-ot veszel, megint nem érv :U

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

  • Polacheck

    HÁZIGAZDA

    válasz mate317 #34 üzenetére

    A chipekkel az a baj, hogy előfordulhat, hogy olyat veszel, ami két éve ott áll a polcon a boltban és kb 1,5-2 év alatt lemerül a benne lévő elem. A nike is elismerte, hogy ez gáz, de nem változtattak róla. Egyébként újat nem érdemes e miatt venni, van a youtubeon howto az elemcseréhez.

    A karpánt szerintem alap, nekem a futógatyáim közül csak a hosszún van akkora zseb, amibe elfér bármi, így nyáron mindenképpen karpánttal futok, valahol tárolni kell a magammalvitt cuccokat. (Kulcs, telefon).

    Szerintem a nike+ rendszere egy belépő a gps-es órák világába, azoknak való akik az utóbbihoz nem elég profik/nem akarnak annyit áldozni rá, viszont valami felület kell nekik, ahol trackelhetik a futásaikat. Ráadásul kicsit fancy is az egész, nincs is jobb, mint amikor posztolod azt, hogy elkezdtél egy félmaratont a facsén és minden like-ra kapsz egy tapsvihart a füledbe. Engem motivál. (Mondjuk ehhez iPhone verzió kell.)

    less qq more pewpew!

Új hozzászólás Aktív témák