Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz ROBOTER #42 üzenetére

    Azért kíváncsi lennék, hogy ezt a magasröptű végkövetkeztetést honnan szűrted le. :F
    A cikkben szereplő célnak nem felel meg jobban a vezeték nélküli megoldás, hiszen eleve a vezeték feltekerését szolgálja ez a mágneses izé.
    A vezeték nélkülit leszaroztam, mert az eddigi tapasztalataim alapján az összes általam próbált ilyen termék sokkal rosszabb volt, mint a vezetékes megoldások.
    Nem találtam ki semmiféle felhasználási területet, fogalmam sincs miről beszélsz. Mi az én általam vázoltakban a kitaláció? Nem kapcsolódik a cikkhez? Jó, a hangminőség valóban nem, de ennyiből mondom, a vezeték nélküliség sem. (Egyébként azért bátorkodtam megjegyezni, hogy szerintem trágyán szól a BT füles, mert ezzel a cikk tárgyának próbáltam létjogosultságot adni, hiszen nem hülyeség ez a kacat szerintem.)
    Milyen mellébeszélés? Meg milyen csulázás? Ha már abba nem tudsz belekötni, amit a vezeték nélküli vs vezetékes témáról magyaráztam, akkor muszáj helyette belém? Komolyan nem értem, hogy mire jó ez.

Új hozzászólás Aktív témák