Új hozzászólás Aktív témák

  • dreamdancer

    őstag

    válasz Bocha #13 üzenetére

    nem teljesen értem, hogy téged miért zavar az, hogy egy anyagot melyik rovatba rakunk, ha maga az anyag nem rossz

    Tényleg nem szeretnék kötözködni, a cucc és az írás minőségén sem akarok problémázni, de nem érzed, mennyire abszurd a fenti kérdésed? Ezen az alapon bármit berakhattok bármelyik rovatba, szerinted a ROVAT (blog, cimke stb.) lényege nem az, hogy összegyűjtse a valamilyen szempontból (pl. márka) kötődő írásokat, így segítve az olvasókat, hogy könnyebben megtalálják az őket érdeklő anyagokat? Szerinted nem gáz, ha egy tematikus blogban olyan írások jelennek meg, amelyek nem kapcsolódnak a témához szorosabban? Ez a hangfal simán elfért volna bármelyik márkablogban, nyilván azért került pont ide, mert a StarKing forgalmazza.

    Tényleg fura, hogy az Apple blogra kattintva olyan írásokat várnak, keresnek az olvasók, amelyekben az Apple speciális képességeit, szabványait használó termékeket mutatnak be, nem pedig egy átlagfülest vagy telefontisztító kittet? A másik oldal meg, nem gondoljátok, hogy ez a hangfal más mobilok tulajdonosait is érdekelheti, akik rá se kattintanak az írásra, azt gondolva, hogy egy újabb Dock connectoros cuccot látnak majd, ami számukra érdektelen és nem szeretnék megfizetni annak az "Apple-felárát"?

    Még egyszer mondom, nem kötözködni, pláne kioktatni akarok, csak nem értem a dolgot. (Pontosabban értem, StarKing, promó, de igazán megbeszélhetnétek velük, hogy APR-ként, Apple blogba, Apple-re optimalizált cuccokat adjanak.)

    Nem a lényeg a fontos.

Új hozzászólás Aktív témák