Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz Parson #482 üzenetére

    Elsősorban nem a robosztussága, hanem a beépített mágnesek miatt választottam. Ötből négyszer tuti kirepültek a fülhallgatók az eddigi szilikon tokokkal. Egy cimborámmal egyszer az utcán történt meg, az egyik füles pedig a csatornarácsig pattogott. Nem volt boldog.:) A tok tetejébe épített egy pár mágnessel viszont kb. izomból kell falhoz vágnod (vagy legalább a harmadikról kidobnod), hogy kinyíljon a teteje.

    Ennél egy fokkal fontosabb érv volt a töltés. Két éve egy Magsafe (kompatibilis) Ankerrel töltöm AirPodsot. Amikor hazaérek, egyszerűen csak "felakasztom" a kredencre erősített padra, így tuti sosem merül le. Ezzel csak az volt probléma, hogy már egy vékonyabb szilikontokkal is annyit gyengül a az AirPods hátuljába épített mágnes, hogy csak fejjel lefele lehetett felrakni, és úgy sem volt túl stabil, néha fogta magát és leesett. Elsősorban ezért kerestem olyan új tokot, aminek a hátuljába plusz mágneseket tettek. Így elég erős ahhoz, hogy ne kelljen odafigyelni hogyan illesztem a töltőre.

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák