Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz Polllen #1105 üzenetére

    Nálam (2021-es Suzuki S-Cross) ilyen nem tapasztaltam.
    Tolatás módból visszatérve rendesen működik a Waze.

    Viszont a Waze-ről tudom, hogy egyelőre még csak a béta verzióban tákoltak benne valamit, hogy működjön a Coolwalk osztott nézetben. A stabil (hivatalos) verzió továbbra is kizárólag a teljes kijelzős módban vagy csak a háttérben fut (nálam is).
    A béta verzióval viszont gondok vannak - ezért csak béta -, már itt is írtak róla páran, meg máshol is olvastam róla. Stabilitási gondok és hasonló gyerekbetegségek...

    A fentebb leírtakkal csak azt akartam kihozni, hogy ha netalán valakinél többé-kevésbé, de "működik" a Waze osztott kijelzős nézetben, az valószínűleg béta lesz. Ennélfogva nincs garancia (még) a hibamentes működésre.

    Ja és az AA-ban lehet hátteret változtatni a beállításokban.
    Ezenkívül a zenelejátszó (vagy ha mobilnetről internetes csatornákat hallgatsz AA kompatibilis rádió alkalmazással) "téglája" akkor nem fekete, ha az éppen lejátszott zenéhez van tárolva album borítókép (vagy a hallgatott internetrádiónak van mindig albumképe). Az albumkép teljes kijelző módban a szám előadó/cím mellett látható, osztott nézetben pedig homályosan az lesz a "tégla" háttere is.
    (De lehet a teljes nézetben is hasonló homályosan is látszik a háttérben, erre most nem emlékszem... :F )

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

Új hozzászólás Aktív témák