Új hozzászólás Aktív témák

  • tyielow

    aktív tag

    Sziasztok,
    (előre bocsátom, hogy nem olvastam mostanában vissza.)

    Épphogy belekóstoltam csak az új AA verzióba, kicsit szokni kell a gombokat, de nagyon jó, hogy most már ha VLC-ben hallgatok valamit, ott a csúszka és bárhova odabökhetek egy pl. 40 perces hangoskönyvnél, honnan folytassa a lejátszást.

    A problémám: váltottam Galaxy S20-ról S22-re és gyakorlatilag NEM MEGY az AA. Először hibát írt. Aztán sikerült csatlakozni. 1 perc után "a kapcsolat megszakadt". Ezt 2x játszotta el. Másnap ment, de csak 10 perces útra teszteltem. Ma reggel indultam egy 2 órás útra, hát természetesen nem sikerült az összeköttetés. Délután indultam haza, akkor sikerült, elindult és nem egészen 5 mp után "kapcsolat megszakadt". Ez után már próbálkozni is felesleges, mert mindig hibára fut.... Bedugtam az iphonet is amúgy, hátha a carplay menni fog. Hát már az se ment. Ez a qrva autó ha 1x vmiért hibára fut a következő indításig esélytelen.... most nem tudom hogy a skodát szidjam vagy az új telefont, mert más appokkal is csinál érdekességeket (smart switch-csel húztam át a régi telóról az összes appomat amúgy, és pl. a Waze is szarakodik, de még a messenger is).

    YouTube: toty1ka

Új hozzászólás Aktív témák