Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz otoaak #25 üzenetére

    Én nekem nincs bajom a frissítésekkel, félreértés ne essék :) :K ... mivel ezzel foglalkozom, így nem okoz gondot egy-egy rom feltevése/moddolása, esetleg főzött rom készítése sem :D.., de mivel jó a készülékem és eléggé támogatott, így megkaptam hivatalosan is (ami sokkal jobb mint a gyurmázottak :D).

    Következő telefonom épp azért lesz Lenovo k900 hogy elkerüljem a frissítési mizériás dolgokat...no meg mert sokkalta olcsóbb (420$).. prémium anyagokból építkező készülék mint a mostani felhozatalból akármelyik (no nem mellesleg férfiasabb is :D) de pl. Az intel procinak hála előírják a sw frissességet, így alapból 4.2.2-vel kapom meg, és így tovább..

    Sajnos igaz, de más gyártóknál sem rózsás a helyzet... ugye egy-egy készülékre kijön a JB másik nem kapja meg,pedig hardveresen akár erősebb is pl.mint az előző...én sem tudom megérteni az ilyen gondolkodást... de erre mondom azt hogy az ember ha teheti vegyen vagy nexus telefont, vagy pl. egy előző évi aktuális csúcsot...de ha sok pénze van akkor mostani csúcsot... mert a csúcsgépek mindig megkapják a frissítéseket :K esetleg ha mazochista akkor vegye meg szíve csücskét és romolja szét ...

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Ayanlith

    tag

    válasz otoaak #25 üzenetére

    Ha a gyártó, szolgáltató nem tartja be azt, amit előzetesen ígért, akkor nem mondanám, hogy a fogyasztó részéről történt előzőleg mulasztás, téves vásárlás. Most amúgy már bejöttek az alacsonyabb árkategóriába is a kétmagos termékek, de ez egy éve azért még nem volt így, arról nem is beszélve, hogy én kipróbáltam már néhány alacsonyabb árkategóriájú, kevésbé neves gyártótól származó kütyüt és annak ellenére, hogy elvileg jobb hardware és frissebb szoftver volt a készülékeken, összességében valamiért rosszabb volt a felhasználói élmény, ami megdöbbentett. Nagyon sajnálatos egyébként, hogy Magyarországon az a felfogás divatos, hogy mindig és mindenért a vásárló/fogyasztó a hülye.

    A romolásról pedig annyit, hogy nem feltétlenül szeretne mindenki belenyúlni ennyire mélyen a készülékébe, én például egy teljes, rendesen működő eszközt kívánok a pénzemért, nem csupán a hardvert veszem meg.

Új hozzászólás Aktív témák