Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz lezso6 #5 üzenetére

    A nagy testrész legalább jobban meg tud figyelni. Az életed minden területén követhet. Pláne ha elterjed az okosház, hisz tudni fogja mit eszel (okoshűtő) mit nézel (okostévé, okosszemüveg) merre jársz (okostelefon, okosautó) kivel mit csinálsz a hálóban (IP megfigyelőrendszer és okoságy) sőt pár csepp reprodukciós anyagból azt is megállapítja Te vagy-e a gyerekeid apjam vagy egyáltalán képes vagy-e reprodukcióra. (Drágám, terhes vagyok. :B Szivem, meddő vagyok... ;] ) Sőt, ha nem tetszik a véleményed, vagy nagy a szád, a asaját kocsiddal vonnak ki a forgalomból. (nem fog fogni az okosfék) Viva 1984

    Bocs, a paranoid énem kiszabadult. Egyfelől érdekes jövőkép, másfelől, nem kellene... Bár, ha igaz lesz, hogy 40 éven belül a kocsink fogy helyettünk vezetni, az állandó online kapcsolatnak még előnyei is lehetnek. (dugófigyelés, balesetek el- és kikerülése, stb...) Igaz az engem már nemigen fog érinteni. 40 év múlva, vagy egy elmék leszek, vagy a járókeretet fogom vezetni..

    Kiváncsi leszek mire fog menni, az öreg mechanikus adagolós dízel Opelemmel... :C

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák