Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamás88

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz mikk2000 #21 üzenetére

    "Chrome nekem fut vagy 10 példányban (pedig egy van megnyitva csak), de mindegyik mellett ott a *32. Pedig magának frissít mindig. Akkor mégse annyira stabil az a 64 bites ami van belőle ha nem meri magának frissíteni, arról nem beszélve, hogy a kiegészítők miatt nyilván nem mindegy hogy hány bites a böngésző"

    Azért nem frissíti, mert pont 32 bites, ha 64 bites változatot raknád fel, akkor bizony frissítene. Ez kb. ugyanolyan, mint a Windowsnál, ha 32 bites rendszert használsz, akkor csak 32 bites rendszerre frissíthetsz, ha pedig 64-re szeretnél, akkor újra kell telepíteni az egész rendszert, szóval az, hogy Chrome nem mer frissíteni az egy nagy hülyeség.

    A 64 bitnek pedig 2 nagy előnye van. Az egyik, hogy 4 GB-nál többet is tud kezelni (a PAE hülyeséget most hagyjuk ki), a másik pedig a védelemben is fontos szerepet játszik. A gyorsaságot pedig a tömörítés, konvertálásnál vehető észre, alap futtatásnál már nem annyira.

    A Chrome-t kipróbáltam, de nekem nem gyere be, úgyhogy maradtam a FF-nál (igaz még x86-ban).

Új hozzászólás Aktív témák