Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz #16939776 #554 üzenetére

    "a lényeg hogy ő már nem fogja teljes mellbedobással finanszírozni a cirkuszt"
    És gondolod, hogy nem lesznek helyette mások?
    Én is úgy gondoltam a bányászláz kezdetén, hogy a népek nem fognak ennyi pénzt kiadni a hardverre, aztán láthatod, a mostani árakon is kb. ölik egymást hogy vehessenek a menő új vasakból.

    Mindig lesznek öreg motorosok akik kikopnak, de mindig jönnek a helyükre fiatalabbak. Ésszel is, ész nélkül is. Eddig is így volt, ezután is így lesz.
    Én is már beleragadtam a PC játékba, és hiába vettem, a konzol soha nem fogja maradéktalanul kiváltani, pedig hányszor hittem, hogy igen, és elég lesz a konzol mellé egy ultrabook netezni...

    A játékfejlesztők olyan játékot fejlesztenek, amilyet az emberek megvesznek... majd ha pár nagy cím pofára esik, vagy pár indie játék bankot robbant, talán kicsit elgondolkodnak - vagy nem, és megveszik, majd elkurvítják az indie-ket, ha tudják.

    Ha meg a nép nem tudja finanszírozni a csúcs játékot, majd vesznek konzolt, és évi 20 játék helyett majd vesznek 4-5-öt, de azokat legalább végigtolják... vagy felfutnak a Google Stadia-féle szolgáltatások(és esetleg a "klasszikus" játéktermek is), és saját gamer-szintű vasa csak az esportolóknak lesz...
    Egyesek szerint ez kb. elkerülhetetlen, ahogy idővel a saját autó/lakás gyakorlatának a megszűnése is, és minden megy a bérlés irányába... én remélem, hogy nem ez lesz, de eléggé magas a valószínűsége.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák