Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz #32839680 #551 üzenetére

    Amit a kolléga számon kért -szerintem- teljesen jogos, ha nem látja az értelmét, akkor valamit rosszul csinálnak, vagy ez már nem neki szól, de a lényeg hogy ő már nem fogja teljes mellbedobással finanszírozni a cirkuszt.

    Szerintem az erősebb processzorokra és VGA-ra mindenképp szükség van, legyen meg a fejlődés, mert szükség szerű. De az már nem lesz mindegy, hogy hány emberen oszlanak meg ennek a költségei.
    Ha most egy csomó öreg motoros (szegény-bolond) ráhagyja a finanszírozást és továbbiakban csak reménykedni lehet benne, hogy egy vékonyabb de "vastagabb" réteg majd pótolja a kiesőknél maradt pénzt és egyben állja az exponenciálisán emelkedő költségeket is, akkor lehet, hogy ez lesz a PC-s játékpiac túlélése, de mi van, hogy ha nem fogdosnak össze annyi gazdag-bolondot?!

    Nekem könnyű dolgom van, én már elértem azt az állapotot amit nagyon vágytam 10 évvel ezelőtt. Gyakorlatilag az összes kompromisszum amit kötöttem, hogy ezt az állapotot elérhessem "gúzsba köt", innen nem mehetek tovább. Ha majd a CyberPunk 2077-et lesz hardver ami 200-300 FPS-el futtatja mondjuk 2x4K-ban egy VR szemüvegben, bele rakok ~2 Misit a PC-s projektbe, de addig a pontig tolja el a cirkuszt aki akarja..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák