Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Graphics #52 üzenetére

    Kivancsisagbol megneztem a dolgot:
    "The 2300X 298 Malaysian ringgit (about $ 70) is already available for sale at lazada.com , while the manufacturer's Amazon ad still has a price tag of 170 pounds, but this can only be some delay, as you can get Ryzen 5 3600X for that much money.
    In the more realistic $ 70 segment, the Intel Core i3-9100F would basically be the opponent to beat, but the real problem is the Ryzen 5 1600 AF, which tastes more with two bags of soot, which in every way goes beyond the Ryzen 3."

    Mondjuk ugy, hogy alulbecsulted a google translate kepessegeit, es boven sikerult felulbecsulnod azoknak az angol anyanyelvu, csak kulfoldiul beszelo embereknek a mennyiseget es fontossagat, akik azt mondjak, hogy "ahhhh, b@szok en toms hardware-re, az anadtech-re, meg az osszes tobbi portalra, ami a PH! lapcsalad koltsegvetesenek kb az otvenszeresebol dolgozik, En feltetlenul egy kis, kozep-europai, altalam abszolut nem beszelt nyelvu, jelentektelen orszag hirportaljat akarom olvasni! Akkor is, ha amugy maga a forras is konkretan a Tom's Hardware, tehat ott konkretan hamarabb olvashattam ugyanezt."

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák