Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz konzumpro #33 üzenetére

    Itt az a baj, hogy már többször volt téma, hogy az ilyen kormányzat által generált hazugságokat teljesen értelmetlenség lehozni, mindegy hogy odateszik 1-2 helyre az "állítólag" kifejezést, vagy sem. Már olyan szinten tartunk, hogy teljesen felesleges kételkedni, hiszen mindenki tudja hogy hazugság, tehát már el van döntve a dolog, ha meg hülyíteni akarunk valakit, akkor azt nem így kell.

    Mint ha egyébként lenne mivel a tetőről lövöldözni, meg eleve nem lenne rendesen bevédve az a törpe majom, csak azt akartam kifejezni ezzel, hogy én ha kell, akkor kifejezem élőben is a nemtetszésem, legyen az tüntetés vagy bármi, de egy fecske nem csinál nyarat, sok lúd viszont disznót győz.
    Egyébként jó hogy felhoztad a TEk-et, elég szomorú hogy az emberek eltűrik, hogy egy 21. századi ÁVH működik az országban, nem is értem akkor a fideszes szavazók miért panaszkodnak a kommunistákra, meg a régi rendszerre, mikor ugyan azt hozták el, csak éppen más köntösbe, na mindegy, egyeseknél nem kell az értelmet keresni.
    Az a baj amúgy, hogy amikor a gyom ennyire gyökeret ver, azt nem lehet elegánsan és szépen eltávolítani, erővel kell kitépni, sőt néha még mélyebbre is kell ásni, hogy biztos eltűnjön.
    Értem én egyébként mit akarsz, nem vagyok én sem agresszió párti, sőt nem szeretem az izomagyú embereket, akik általában olyan értelmesek mint egy darab kő és mindent erővel akarnak megoldani, de vannak bizonyos helyzetek, mikor mást nem lehet tenni, jelenleg erre fele tartunk.

    #35 Tigerclaw: Nyilván, de erről minden értelmes ember tudja, hogy hazugság, hazugságot felesleges lehozni és felesleges is rajta vitatkozni, főleg azoknak akik tisztában vannak a dolgokkal, a többinek meg tilos, mert úgy sem értenek hozzá, így feleslegesen szólnak hozzá, ilyenkor úgy sem vita lesz, hanem egymás sértegetése.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák