Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    Abból kiindulva, hogy egy koca játékos általában valami single game elé ül le, még értelme is lehet a gyengébb kliens gépnek. Azoknál úgyse nagyon számít a késleltetés ( nyilván amíg nem másodperceket késik és élvezhetetlen egy játék). Aki meg kompetitív multit tol az amúgy is vagy pcn tolja, vagy kifizeti az erősebb hardwarerel szerelt gép árát,mert még mindig olcsóbb mint egy Gaming pc. Itt csak azon múlik a dolog, hogy milyen lesz a stream szolgáltatás minősége. Bár annak ellenére,hogy én nem vagyok nagy multi huszár, néha leulok egy-két bf1 meccset letolni, amúgy is drágábbat venném. Szeretem ha a játékok amiket megveszek az enyémek és nem csak bérlem. Meglátjuk mit hoz a jövő, aztán döntök,hogy maradok ps fronton, vagy csere xbox ra. Bár ha a Sony végre behozza a ps4 es játékokkal való visszafelé kompatibilitast akkor kb ez el is dőlt, mert kb 150 játékom van már.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

  • Anaren91

    senior tag

    válasz Dr. Akula #45 üzenetére

    Már írtam korábban is, hogy a Microsoft szerintem neki áll kész pc ket árulni, amit nem pl origin pc nek fognak hívni, hanem xboxnak... Az összes utóbbi fejlesztése a Microsoftnak kb ezt segíti elő... Lassan megjon gondolom az egér billentyűzet támogatás, és majd szépen elkezdik árulni a bővítő szarokat is hozzájuk.... Pc 2.0... Csak a Sony legyen észnél és hagyja meg a konzolt konzolnak, különben új hobbi után nézek, fene se fog egy konzolra is állandóan költeni.

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák