Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kekegsm

    őstag

    válasz cadeyrn #50 üzenetére

    #50 cadeyrn: mondjuk az tuti, hogy a rendszergazdáik nem voltak a helyzet magaslatán, ha ennyi időbe került a hiba megtalálása és megoldása.

    #52 cadeyrn : Több helyen váltottunk Exchange-re, mert a levelek mennyiségét nem tudták lekezelni a linuxos megoldások. Persze megvolt az ára, szó szerint, de az igénynek megfelelt. Jó az az Exchange, nem egyszerű megakasztani, ha jól működik.

    #53 dabadab: Vagy sokszor még Exchange sincs, csak egy linux, meg Thunderbird pop3-al... többezres cégeket is láttam ilyennel, működött. Nincs is azzal gond, ha arra van szükség.

    "Bizonyos esetekben": pont ezt nem érti meg sok ember. Van olyan, ahova bűn Linuxot tenni, van olyan, ahova bűn Windowst tenni. Nagyon sok helyre meg elég lenne egy lebutított Android is. Ezért nem értem, amikor páran keltik a windows vs linux flame-et...

    #55 dabadab: Szerintem azért eléggé fölényes volt a hozzászólásod, bár lehet, hogy így olvasva máshogy jött le a dolog. De erről szerintem kár többet vitázni, peace. De egyébként egyetértek a sommás hozzászólásával, és ha belegondolsz, szerintem te is: Megvan a linux helye, és nem mindenre jó.

    #56 Tapsi: Nem volt egyértelmű az enterprise környezet.

    [ Szerkesztve ]

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

  • obligat

    senior tag

    válasz cadeyrn #50 üzenetére

    kernel patch?
    ilyen van?
    jó, mondjuk én ugyanazt a kernelt használom 6-7 éve, de ha kell bele valami fordítom, és persze az elején le lett karcsúsítva, mert nem kell neki mindent tudni, csak azt amin fut.

    --==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

Új hozzászólás Aktív témák