Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz kekegsm #18 üzenetére

    Ehhez képest nálunk (300.000+ fő, 50.000+ mérnök). Exchange átállás után calendar nem megy két hétig, MS-nek lövése sincs addig. Office verzióváltásnál (egymást követőek!) még egy év után sem megy az összes macro, MS azóta ül a problémán és viszi a horror pénzt a semmire, a lista ugyanúgy végtelen. Alapvetően nem a rendszerekben van a hiba, hanem abban, hogy a megfelelő embereket kéne alkalmazni a megfelelő helyen. Onnantól meg mindegy, hogy MS vagy Linux vagy Béka.

    AD tényleg egyszerűbb, de mihelyst nagyobb dolog előjön, ugyanaz van mint linux esetében. Van a világon 5 ember aki meg tudja oldani...

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

  • gabf

    csendes tag

    válasz kekegsm #18 üzenetére

    Nem nagy az arca, pusztán látja a másik oldalt. Ellenben ahogy olvastam a hozzászólásod, láttam a kis avatorodon, hogy még a nyála is fröcsög, úgy mondja a magáét :D

    "A dolgoztam linux hátterű rendszerekkel ... előfordulnak hibák..." ... mesélj a hibátlan ms-ről pls (ahol nincs service újraindulás / leállás, ahol nincs windows frissítéses crash és ahol anyám is csak fiatalodik). Lehet azért nem vetted észre a hibákat, mert nincs Nagios nálatok :D

    "A szuper linux addig olcsó, amíg működik. Amint hozzá kell nyúlni, irtózatosan drágává válik. Ez nem is kérdés. München csak egy jó példa erre a tényre." - itt már meg vagy sértődve, mert nem értesz hozzá és köpöd valamint aki nem ért veled egyet, az egy fasz... és persze köpöd őt is :D

Új hozzászólás Aktív témák