Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kekegsm

    őstag

    válasz gabf #47 üzenetére

    :-), aranyos vagy, de belefutsz, csak óvatosan...

    Nem beszéltem hibátlan ms szoftverekről/rendszerekről. Azt írtam, hogy soha nem futottam bele hibákba. Képzeld, van nagios is. Cacti szerencsére már nincs. Soha nem volt update alkalmával sem leállás, sem összeomlás. Lehet, hogy nem hiszed el, de ez így van. Service is csak hibás/megbolondult nyomtató miatt lett újraindítva, de magától nem szokott.

    Nem vagyok linux guru, csak egy egyszerű rendszergazda. 23 évnyi tapasztalattal a hátam mögött. Dolgoztam néhány helyen, köztük a Sun-nál is (amikor még Sun volt), Microsoftnál is. Mindkét helyen rendszergazdaként (Executive Server & Network Operations) Jelenleg egy banknál dolgozom, hidd el, nem régi Compaq 486-osokat szerelgetünk fel lebutított Ubuntuval. Ennyit a háttérről.
    Nem köpködtem senkit sem. dabadab-nak azért szóltam be, mert nagyképűen alázta a másik hozzászólót. Ha egy asztal körül ülünk, akkor sem "köpködném", hanem kapott volna egy tockost, hogy viselkedjen. De szerintem ha akarja, meg tudja magát védeni, nem szorul rád.
    Nem vagyok megsértődve, nem tartok senkit fasznak. Szerintem dabadab is egyetért velem abban, hogyha molyolni kell a linuxot, akkor már mindjárt nem olyan olcsó. Ha te, kedves gabf, ezt nem érted meg, mert akkora fan vagy, azt sajnálom.

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Új hozzászólás Aktív témák