Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz CloZee #10 üzenetére

    szerinted hany uzemelteto fogja bevallani az ilyen kerulomegoldasokkal jaro jogi herce-hurcat? addig ok, hogy nem az adott oldalon van a tartalom, de amig ezt megmagyarazzak a melyen tisztelt birosagnak az nem ket perc es nem is ket filler lesz. inkabb tiltjak a kommentelesi lehetoseget.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • #51736960

    törölt tag

    válasz CloZee #10 üzenetére

    ezt nem tudtam, hogy ott is moderálnak...
    mondjuk én csak a cikkeket szoktam olvasgatni, meg néha a hozzászólásokat, ahol csakugyan vannak érdekes alakok is időnként :)

    de hogy őszinte legyek, én már totálisan unom az index/origo plasztik világát, és az összes mti-re épülő egyéb oldalak hazugságait, úgyhogy nekem még mindig ez az oldal felel meg a legjobban. (csak sajnos kevés a napi aktualitásokkal foglalkozó hír)
    na mindegy, nem akarom reklámozni őket, becsszó nem kaptam pénzt ezért a postért :D

  • MCGaiwer

    addikt

    válasz CloZee #158 üzenetére

    lehet, gazdaságilag már nem biztos hogy megérné. Jelentősen csökkenhet az olvasói/felhasználói bázis, ezzel együtt a bevétel is :S

    Én nem féltem a PH!t, meg a többi kulturált médiát. Erősen kétlem, hogy sokat kellene változtatni az eddigi gyakorlaton az elmarasztalások elkerülése érdekében. Eddig normálisan működött, és nem volt jellemző az ilyen tartalom.

    Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

  • Desy

    tag

    válasz CloZee #158 üzenetére

    "A törvényekben nincsenek kis vagy nagy kapuk, csak kapuk vannak, amik valamerre nyílnak."

    A megfogalmazások lényege pedig éppen az, hogy annak kedvez, aki valahogy elbírál és akként olvassa-értelmezi az írottat ahogyan szeretné, hogy számára kedvező legyen. A számára megfelelőséget az éppen aktuális központi irányelv szerinti követés jelenti. Az ettől történő eltérés bármerre kilengés – valamiféle visszavetést jelenthet a szakmai karrierben, ami természetesen a megfelelő káderlapon is nyomot hagy.

    (Ha egy törvény szöveget 3-an olvasnak, és öt véleményük van róla, akkor az csak HIBÁS lehet vagy előre úgy formázott, hogy minden irányban értelmezettként az éppen szükségesnek megfelelő érv-ellenérvkövetés megvalósulhasson jelentős módosítási igény nélkül)
    Ezt előre kalkulált önvédelemnek is hívják, hiszen tudott az alkotó számára hogy vele szemben is alkalmazható lehet, de a megfelelő – kiegészítések – mentesíthetik illetve akár fel is menthetik, de legalább is jelentősen enyhíthetik az áltata elkövetett bűnökért a rá kiróható büntetés mértéké. Az utolsó utáni indítványok többsége mind káros és a társadalom egészére kifejezetten hátrányos olyan módosítási javaslat amit úgy fogad el a törvényalkotási mechanizmus, hogy a nagyobbik többségnek fogalma sincs annak értelméről és kihatásairól!

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

Új hozzászólás Aktív témák