Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Armahun

    addikt

    válasz #79335424 #4136 üzenetére

    Egyelőre még csak teszt alatt hangjelzés csak a művelet, de úgy érzem nem fog sikerülni.
    A bejövő hívásra viszont tényleg nem is gondoltam.

    Sajnos mindig úgy szeretném megoldani a dolgokat, hogy van egy esemény ami elindít egy sort, majd vizsgál valami feltételt, ami fennállása vagy hiánya esetén szétágazik a sor és más más művelet hajtódik végre.

    Az a legnagyobb bajom, hogy csak basic-et tanultam annó és nem tudok az if then cikluson kívül másban gondolkodni.

    Tehát jelen esetben egy eseménnyel elindul a "program" ami a képernyő bekapcsolása.
    Utána a művelet, hogy a közelség érzékelő állapot lekérdetése, ha az állapot távol, akkor parancs megszakítása, az az állapot közel, akkor művelet, a hívásállapot ellenőrzése, ha csörög vagy hívás közben akkor parancs megszakítása, ha készenlét, akkor képernyő lezárása.

    Ha ilyen elágazásokkal össze lehetne rakni a parancsokat szerintem rajtam kívül még sokunk számára is kezelhetőbb lenne.

    Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Új hozzászólás Aktív témák