Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sid.:Rc211v

    őstag

    válasz ffodi #137 üzenetére

    Azt gondoltam hogy egy olyan gépen ami neked van jól fut :)
    Én is ki tudtam próbálni..hm mit nem mondjak nem valami eget rengető ez a demo.. kb fél órát vártam a szörcsre.. aztán bent voltam egy mapon elég sötét de nem rossz map.. Aliennel toltam.. Gyorsan lehet vele közlekedni..meg ugrani meg falon mászni..De eléggé bele lehet bonyolódni néha.. Valahogy engem olyan könnyen kinyirtak a Marinok meg a Predátorok mint a szél..karmolászok meg ilyenek azt kinyirnak..Alig tudtam freget szerezni. Lehet én vok béna nemtudom.. Meg nem tudom hogy kell azt csinálni hogy igy elkap az alien és a farkával átdöf..
    Marinnal tudtam még menni, hát elég lassú mit ne mondjak ..kb mintha sétálna..Futás meg gyorsan elfogy..Vele szint úgy nehezn nyirtam ki valakit.. Mindig mögém jött egy Alien azt elkapott és kinyirt..
    A grafikája nem rossz igy dx9-be végülis..Elég jól futott..1600x900, high, 1x aa, és max fps-em 100 volt minimum 60 körül.. Szal ilyen 70-80 fps-el ment átlagba..

    <R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

Új hozzászólás Aktív témák