Hirdetés

2017. szeptember 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) konas

konas
(senior tag)

Nah,ezek a helyszinek aztan,jobban tetszenek mint a bezart urhajos labirintusok..

(#2) mnmlst válasza konas (#1) üzenetére

mnmlst
(kvázi-tag)

igen, én is ennek örülök nagyon, igaz én az avp2-vel nem toltam, csak az 1-el, de azzal túl sokat is szerintem :DD

(#3) Robi BALBOA válasza konas (#1) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

Azok azért olyanok, mert ha rádzúdul 20 alien ne tudjál elszaladni! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

(#4) Akos96

Akos96
(senior tag)

Juppí!! Vagy viszi vagy nem, én tölteni fogom. (Vagy nem, ha 1,5 giga felett lesz) :DD
Olyan vagyok már mint a Heineken reklámban. :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#5) jookomak

jookomak
(PH! addikt)

idáig bírtam. okvetlen elő kellett rendelni. ajánlom a zavvi.com-ot, 6k környékén jön ki szállítással.

(#6) D347HBR1NG3R válasza jookomak (#5) üzenetére

D347HBR1NG3R
(kvázi-tag)

Az tényleg baráti ár rendeltem én is tegnap. :)

Jaffa jokes???

(#7) New Life

New Life
(fanatikus tag)

Huhú, holnap lehet tolatni... :C

i can resist anything, expect temptation ~ Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat! ~ Ha nem lenne utolsó utáni pillanat, semmi sem készülne el... * Elveszett fémtárgyak megkeresését vállalom! *

(#8) Gebriel

Gebriel
(PH! kedvence)

Várom :K

(#9) Sicilian

Sicilian
(PH! addikt)

Jól van lesz itt hangulat, meg darálás :DDD

Assassin's Creed Rogue gyűjtői kiadást keresek, ha van és eladnád küldj PÜ-t, köszi !

(#10) fricz19

fricz19
(őstag)

már most lázba hozott ;]
jöhetne már...

(#11) Janika!2

Janika!2
(fanatikus tag)

Dejódejó :C :R

(#12) caizzz

caizzz
(senior tag)

Nagyon hardcore játék lesz ez bazze. Énmár kínomban a classiccal tolom. :D

marakujás kőbányai

(#13) JoolsNOS

JoolsNOS
(PH! kedvence)

Akkor kell steam account? Anélkül nem megy?

I5 3570k+ninja3 (4200), Asus P8Z77-V LX, 9800GT 512MB, 8Gb Corsair 1600, 64Gb Samsung 830 SSD, Seagate 640GB 5400 RPM 2.5, EVGA Supernova 550GS

(#14) caizzz válasza JoolsNOS (#13) üzenetére

caizzz
(senior tag)

Nem megy.

Amúgy is jó egy Steam acc...

marakujás kőbányai

(#15) ló úr válasza JoolsNOS (#13) üzenetére

ló úr
(őstag)

B@zze regelsz Steamen. Világ legeg :R yszerűbb dolga,aztán leszeded ingyen van,szal semmibe nemkerül a demó..és ennyi játsszol,örülsz mint m@jom a farkának,semmi kötelezettséged nincs azzal h letöltöd a STEAM-et és regelsz rajta.. Be se kell lépned csak ha akarod használni..Nemkell rögtön szívrohamot kapni!!

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#16) Enton

Enton
(PH! addikt)

Na a hónap második értelmes játékhíre.
Ez kellet már, nagyon kiváncsi leszek arra a demora, és a serverek leterheltségére is, mert ha ez is egy lagg-halom, lesz akkor pár napig felejtős. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#17) konas

konas
(senior tag)

En sem vagtam h megy a Steam es dolog.
Reg eltem aztan mar megy is ..egyszeru.

(#18) eL Geri

eL Geri
(senior tag)

MultiPlay?
Stream?

Akkor a demót kihagyom :( (azon ritka egyedek közé való vagyok, aki fanatikus SinglePlayes :) )

(#19) cor

cor
(őstag)

dejodejo avp demo dejodejo ...
jah h multi demo, tegyék a fejük alá :U
:(

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#20) Gozzer

Gozzer
(lelkes újonc)

Szeretem, kell nekem :R :R

Nagy isten allatkertje, sajna alacsony a keritese. Tudtommal az állatok is valaszolnak egymásnak, ha kérdezik öket. I hate a telefon dealereket!! Megolik az ilyen oldalakat!!

(#21) ló úr válasza eL Geri (#18) üzenetére

ló úr
(őstag)

Ehhez csak gratulálni tudok. :O :W

(#22) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

Tőtüm. :)

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#23) caizzz válasza D1Rect (#22) üzenetére

caizzz
(senior tag)

wtf lehet preloadolni? steamen egy szó nincs róla.. :(

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#24) Ari18

Ari18
(őstag)

Kiadhattak volna egy normális demót. Nem akarok én sehova regelni ez miatt. és miért nem a single részből van a demo? nem mindenki fog multizni vele.

(#25) ló úr válasza Ari18 (#24) üzenetére

ló úr
(őstag)

Mondjuk azé nem a Single playerből van a demó h ne SPOILEREZZÉK tele a világot. Minek áruljanak el bármit is a megjelenés előtt?, Minek lójjenek le bármilyen poént is?? Az már utána nem lenne ugyanaz. Szal. Szerintem jobb ez így. Így legalább azt leteszteled,menni fog e a gépeden vagy sem!! Ennyire jólesz.

[ Szerkesztve ]

(#26) Pala válasza eL Geri (#18) üzenetére

Pala
(PH! kedvence)

Dettó, engem is csak a single érdekel mindenből (kiv. Q3, UT). Azért remélem, hogy kidobnak még egy ilyen demót is. :)

(#27) kgergo23

kgergo23
(kvázi-tag)

szuper, sok szerettel varjuk:) haverral nagyon sokat multiztunk a avp 2-vel is, az is nagyon jo kis jatek, meg ma is lekot:)

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#28) Enton válasza ló úr (#25) üzenetére

Enton
(PH! addikt)

Azon kívül minek, hogy már mind a 3 faj első 10 perce kint van a neten videóban???
Igazad van, semminek! ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#29) kgergo23 válasza jookomak (#5) üzenetére

kgergo23
(kvázi-tag)

ez komoly ???? kiszallitassal csak annyi ? hogy a fenebe... :F

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#30) Ari18 válasza ló úr (#25) üzenetére

Ari18
(őstag)

Biztosan ki tudtak volna ragadni egy olyan pályarészt, ahol semmi eget rengető SPOILER nincsen. Példának okáért az első pályát berakják a demóba és ha megveszed, akkor onnan folytatod...

(#31) aram01

aram01
(PH! nagyúr)

holnap lepattintom a demót :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#32) Thome

Thome
(PH! kedvence)

Csak fusson a gépemen el!

(#33) paavoo válasza jookomak (#5) üzenetére

paavoo
(fanatikus tag)

mintha vki írta volna hogy csak .uk-n belül van ez a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#34) Thome

Thome
(PH! kedvence)

Azt viszont sajnálom (hogy lejárt a szerk. idő ;] ), hogy nem űrhajós, labirintusos pálya van a demóban... :D

(#35) v!ct0y

v!ct0y
(PH! kedvence)

Holnap megint befagy a steam ;]

Steam: victoyka85,,,origin: vIct0y

(#36) Thome válasza v!ct0y (#35) üzenetére

Thome
(PH! kedvence)

Az semmi! ;] Kipusztul a világból. :DDD

(#37) D347HBR1NG3R válasza paavoo (#33) üzenetére

D347HBR1NG3R
(kvázi-tag)

Az ingyenes kiszállítás az valóban csak ott van, de rendelni Mo.-ra is lehet, akkor egy font a szállítási költség. :))

Én már megrendeltem, és még rajtam kívül is többen, szal nem lesz gáz, legalábbi remélem ;)

Jaffa jokes???

(#38) jookomak válasza D347HBR1NG3R (#37) üzenetére

jookomak
(PH! addikt)

már rendeltem innen játékot. kb 7-8 nap míg meghozzák. sima posta mondjuk, nem ajánlottan jön, de (kop kop kop) ideért.

(#39) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Jó ez a játékmód! :)

(#40) Thome

Thome
(PH! kedvence)

Ez reális? LINK
Mert akkor biza szépen elszalad a notimon! :)
Nem lehet tudni, hogy milyen grafikai motor fut alatta?

(#41) Fáraó

Fáraó
(őstag)

Ez a vidi ütős volt. :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#42) S*Tom*

S*Tom*
(senior tag)

Nagyon várom már én is, a video alapján talán nem lesz csalódás. Az ajánlott gépigénye nekem is érdekes, nem hiszem, hogy ilyen sima ügy :F

Minimum:
Windows 7/ XP/Vista
3.2 GHz Intel Pentium 4/Athlon 64 3000+
1 GB RAM (XP)/ 2 GB RAM (Vista)
DirectX 9.0c kompatibilis VGA 128 MB RAM (NVIDIA 6600 vagy jobb, ATI X1600 vagy jobb)

Ajánlott:
Windows 7/ XP/Vista
Intel Core 2 Duo E6400
2 GB RAM
DirectX 9.0c kompatibilis VGA 512 MB RAM (NVIDIA 8800-as széria, ATI HD2900 PRO vagy jobb)

(#43) ThaBoss

ThaBoss
(senior tag)

Addig is a demót ide, de gyorsan! :D

Oakley Juliet eladó: https://hardverapro.hu/apro/oakley_juliet_x-metal_ruby_iridium_24-125

(#44) ló úr válasza S*Tom* (#42) üzenetére

ló úr
(őstag)

Én ennek a gépigénynek azért nem hiszek,mivel van benne dx 11,szal a radeon 5000 es szériáját is felkellett volna tüntetni az ajánlott gépigénynél nade mind1 :D Lehet csak én látom rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#45) csaabz

csaabz
(őstag)

Remek videó, várom a játékot!

We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.

(#46) BalaNce87 válasza ló úr (#44) üzenetére

BalaNce87
(PH! addikt)

Hát a játékot elnézve simán kéne hogy vigyék ezek az ajánlottnak feltűntetett gépek, magyarul nincs olyan brutál grafikája hogy brutál igénye is legyen.

(#47) Thome válasza BalaNce87 (#46) üzenetére

Thome
(PH! kedvence)

Ámen.

(Mostmár legyen is igazad! :) )

(#48) JoolsNOS válasza ló úr (#15) üzenetére

JoolsNOS
(PH! kedvence)

Nem kapott senki szívrohamot! Nem tudom minek kell ennyire okoskodni. Használtam már steamet, csak nem szeretem, nem akarok most részletekbe menni.

I5 3570k+ninja3 (4200), Asus P8Z77-V LX, 9800GT 512MB, 8Gb Corsair 1600, 64Gb Samsung 830 SSD, Seagate 640GB 5400 RPM 2.5, EVGA Supernova 550GS

(#49) iSonic

iSonic
(PH! addikt)

Nagyon vad trailer :P

iPhone 7 Grey

(#50) BalaNce87

BalaNce87
(PH! addikt)

Amúgy én is abba a tudatba voltam hogy mivel demo ezért single lesz, általába ami multis azt betan-ak szokták hívni, engem úgyis a single érdekelne csak. Spoilert meg leszarom mind3 videóba nem történt semmi érdekes, ez valahogy nem a csodálatos történetéről lesz híres szerintem, lesz egy ilyen alap sztori azt kész.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.