Új hozzászólás Aktív témák

  • MZsoltee

    veterán

    válasz -Faceless- #185 üzenetére

    Két platformot hasonlítottunk össze ár teljesítmény arányban.
    Alaplap, proci, és memória. Sajnos a legtöbben árérzékenyek vagyunk. És mivel mi vagyunk a vásárlók ezért ha nagy tömegben ugyanazok az igényeink azért érdekli majd a gyártót. Feltéve ha van verseny. Most talán az van.

    Ha a Skoda hirtelen csak Superb-t kezdene gyártani, akkor azért ott is lenne mérgelődés. Ők is tudják, hogy a Fábiából és az Octáviából több fogy. Az intel is többet ad el i7 és i9-es prociból H-s és B-s lappal mint Z-ssel. Gondoljunk csak a munkaállomásokra és a brand gépekre.
    Röviden early adopternek lenni most sem éri meg, pontosan azért mert csak Audi van és kevesen engedhetik meg maguknak az Audit, illetve keveseknek van rá szükségük. :R
    Az pedig szerintem nem rossz, ha felhívjuk a figyelmet arra, hogy ez most, míg nincsenek olcsóbb lapok, nem megérős és segítünk annak aki bizonytalan. Felhívjuk a figyelmet, hogy olyanért ne fizessen, amit nem fog használni. Mert ugye minek. Ezt részletezi a hozzászólásom is, amire válaszoltál.
    Aki meg ettől függetlenül eldöntötte, vagy mert kell neki, vagy mert nem érdekli, hogy mennyibe kerül az úgyis megveszi. Valószínűleg Te is ilyen felhasználó vagy, így lesz@rhatod ahogy fogalmaztál a többi felhasználót és az én soraimat is. Aki pedig a többi felhasználó, vagy elolvassa és figyelmbe veszi, amit én és másik 5 felhasználó mond. Vagy nem. Esetleg elkezdünk róla beszélgetni és érvelni ellene mellette. Talán pont erről szól a fórum. :B

    A személyeskedő hangnemtől most eltekintek! ;)

    A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

Új hozzászólás Aktív témák