Új hozzászólás Aktív témák

  • SidCorky

    senior tag

    válasz dutrás #3247 üzenetére

    Nem tudom miért kell letámadni valakit azért mert neki működik a telefonja. Én június óta használom ezt a telefont, ráadásul úgy, hogy gépet már nem is használok torrentezésen kívül semmire. Napi szinten órákat használom böngészésre, film/videónézésre, ezen jegyzetelek suliban, táblázatot kezelek, fotót szerkesztek, azt hiszem ez kimeríti a napi használat fogalmát. Nálam is recseg, de csak ha direkt nyomorgatom, egy kézbevételtől/gomb benyomásától meg se nyikkan. A sarkain is csak azért van kopás, mert többször is leejtettem betonra, volt hogy kijelzővel lefelé, és a sarokkopáson kívül kutya baja. A videófelvétel halk volt, de miután lecseréltem a gyári borzalmas appot már nincs vele gond. Szinte naponta fotózok könyvoldalakat, bőven olvasható még a legapróbb betű is, ennél többet egy telefontól nem lehet elvárni ennyiért. A kijelző gyönyörű, a RAM-használattal nincs gondom, nem zárogatja be az appokat.

    Igenis vannak olyanok akik megelégedéssel használják ezt a készüléket, ha most kéne telefont vennem akkor is ezt venném meg újra.

    ASUS ROG Zephyrus G14 2024 // Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Fujifilm X-T30 II

Új hozzászólás Aktív témák