Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szemesi69

    addikt

    válasz nobiand #286 üzenetére

    Érdekes a fiam 1 hete napi szinten nyúzza játszik
    internetezik még
    sincs semmi baja,
    tökéletesen
    működik. Egy akadás nem volt rajta.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi redmi note 12 pro

  • MK VII

    veterán

    válasz nobiand #286 üzenetére

    Úgy látszik Te sem érted a lényeget... Mint ahogy a többi készülék mellett álló ember sem..
    Az,hogy egy ilyen telefon amiben ilyen hardver van ezeket a hibákat produkálja az megengedhetetlen..
    Nem,hogy a használat során később,de főleg nem pár napos vagy akár 1 hetes korában..
    Mintha egy béta verziót dobtak volna piacra. Bár nem lepődnék meg rajta.. Kifosnak a telefongyártók a tolljukból egy formatervet, köré építik egy hardvernek aztán ráhúznak egy kb teszteletlen romot.. Ez ma a módi.. És sajnos sok igénytelen meg beveszi a maszlagot és örül neki,hogy csak egy picit melegszik,ha csak picit használja meg csak néha indul újra mikor alig használja.
    Kérdezem én! Ennyi igénytelen ember van ma a földön? Vagy csak én nem megyek el a sok marhaság mellett amiket produkál a telefon?
    Lehet amúgy tényleg én vagyok a hülye,hogy a pénzemért elvárásaim vannak.

    Nevezhettek idiótának meg bénának,hogy miért nem gariztattam,de a véleményem akkor is az marad.. Ez a telefon nem ér egy kalap kakit sem.. Aki az ellenkezőjét állítja annak nincs érzéke a telefonokhoz..

    Szerk:
    Igen abban a pillanatban,hogy megvettem ezt a telefont én is igénytelen ember voltam.. De rájöttem és nem állok ki mellette.. Sokan rá sem jönnek csak hajtogatják,hogy milyen kis fasza teló ez..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák